سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

نخستین کارگاه آموزشی EOP در جمعیت هلال احمر گلستان برگزار شد.

 

 

 

 

 کارگاه آموزش ضمن خدمت کارکنان تحت عنوان برنامه پاسخ اضطراری(EOP) به منظور برنامه ریزی عملیاتی برای ارائه پاسخ مناسب و موثر در حوادث احتمالی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛
دکتر محمد علی هروی مدیر عامل جمعیت هلال احمر گلستان با اعلام این خبر گفت: کارگاه آموزش ضمن خدمت کارکنان تحت عنوان برنامه پاسخ اضطراری(EOP) به منظور برنامه ریزی عملیاتی برای ارائه پاسخ مناسب و موثر در حوادث احتمالی برگزار شد.
دکتر هروی تصریح کرد: این کارگاه دو روزه  ویژه مشاورین مدیرعامل،معاونین،رؤسای شعب و مسئولین امدادونجات شهرستان ها در محل مرکز علمی کاربردی هلال گلستان با حضور دکتر احمد سلطانی معاونت برنامه ریزی و آموزش های تخصصی و  دکتر فتحی معاونت عملیات سازمان امدادونجات کشور برگزار شد.
وی افزود: در این کارگاه آموزشی شرکت کنندگان ضمن آشنایی با اصول برنامه ریزی EOP جمعیت هلال احمر نحوه کاربرد این برنامه در برنامه ریری پاسخ به انواع سوانح را تمرین کردند.
گفتنی است برنامه عملیات پاسخ (Emergency Operation Plan (EOP، نقش‌ها و مسوولیت‌های سازمان‌ها و افراد و نحوه ارتباط آن‌ها را با هم مشخص می‌کند و همچنین اقداماتی را که باید بصورت هم آهنگ انجام شود و منابع در دسترس برای انجام این اقدامات را در فاز پاسخ تعیین می‌کند.
٠٨:١٠ - شنبه ١٤ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٩٩١٩    /    تعداد نمایش : ٥١خروج