سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

اجرای هفتمین دوره طرح ملی دادرس گلستان در دستور کار قرار گرفت.

 

 

 

همزمان با سال تحصیلی جدید و لزوم هماهنگی ها در خصوص اجرای فعالیت های کانون های دانش آموزی هلال احمر در مدارس؛ نشست هم افزائی اجرای طرح ملی دادرس در هفتمین سال اجرا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛
طبسی با اعلام این خبر گفت: همزمان با سال تحصیلی جدید و لزوم هماهنگی ها در خصوص اجرای فعالیت های کانون های دانش آموزی هلال احمر در مدارس؛ نشست هم افزائی اجرای هفتمین دوره طرح ملی دادرس، با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت و رئیس اداره تندرستی و سلامت آموزش و پرورش گلستان در محل معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر گلستان برگزار شد.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر گلستان تصریح کرد: در این نشست بر کیفیت آموزش اعضای تیم های دادرس و بهره مندی از طرفیت دادرسان آموزش دیده و علاقه مند به عنوان کمک مربی تأکید شده است.
وی در ادامه افزود: در هفتمین دوره طرح ملی دادرس تلاش خواهیم با برگزاری دوره آموزشی همسان سازی ویژه مربیان علاقه مند تعداد مربیان بیشتری را در حوزه دادرس تربیت نماییم.
طبسی خاطرنشان کرد: با توجه به پراکنش تعداد مدارس دوره اول عمومی دبیرستان در روستاهای جامعه هدف و لزوم اجرای طرح دادرس در این مدارس؛ در تلاشیم از ظرفیت دبیران فعال کانون های روستایی هلال احمر به عنوان مربی آموزشی دادرس استفاده نمائیم.
همچنین در ادامه طبرسا معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش گلستان ضمن قدردانی از همت جمعیت هلال احمر در تربیت دانش آموزان امدادی در قالب طرح ملی دادرس ؛ گفت : طرح ملی دادرس طب سنوات گذشته به عنوان یک طرح موفق در مجموعه آموزش و‌پرورش یاد می شود.
وی تصریح کرد: دغدغه امروز آموزش و پرورش در کنار مقوله های آموزشی بحث تربیت و مهارت آموزی دانش آموزان است که در این میان طرح ملی دادرس با آموزش مباحث خودامدادی نقش بسزایی در این حوزه ایفا می نماید.
طبرسا خاطر نشان کرد: تلاش خواهیم کرد با بهره مندی از ظرفیت های مشترک در راستای تحقق سهمیه های مشترک  گام های مؤثری در حوزه آموزش دانش آموزان برداریم و کسب رتبه سوم دختران گلستان در مرحله کشوری ششمین المپیاد آماده را در سال تحصیلی جدید به نیکی تکرار  نماییم.
گفتنی است هفتمین دوره طرح ملی دادرس همزمان با سال تحصیلی جدید در ۲۶۰ مدرسه دوره اول عمومی دبیرستان ویژه دانش آموزان علاقه مند پایه هشتم در قالب تیم های ۱۴ نفره برگزار خواهد شد.١٢:٢٥ - يکشنبه ١٥ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٩٩٧٦    /    تعداد نمایش : ٣٢خروج