سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

دست های مهربان به یاری کودکان می شتابد.

 

 

 

همزمان با هفته کودک، کودکان و اعضای کانون غنچه های هلال احمر در پنجمین طرح دست های مهربان هلال با اهدای اسباب بازی ها، کتاب های سالم و نقاشی های خود با همنوعان در مناطق کم برخوردار، دوستان هم سن و سال خویش را در شادی و بازی های کودکانه سهیم می کنند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛
دکتر محمد علی هروی با اعلام این خبر گفت: همزمان با هفته کودک پنجمین دوره طرح دست های مهربان هلال با شعار آینده را باید ساخت؛ با هدف ترویج مهربانی و‌نوع دوستی در سنین پایه در گلستان اجرا می گردد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان تصریح کرد: در این طرح کودکان اسباب بازی،کتاب سالم و یا نقاشی و‌کاردستی های خود را به ایستگاه های محل استقرار جوانان واقع در میادین شهر و یا شعب جمعیت هلال احمر استان تحویل خواهند داد.
وی در ادامه افزود: مهد های کودک همیار و مراکز پیش دبستانی که در آنها کانون غنچه های هلال احمر فعال هستند؛ هدایای را جمع آوری خواهند کرد و در اختیار شعب جمعیت هلال احمر برای ارسال به مناطق کم برخوردار قرار خواهند داد.
دکتر محمد علی هروی ضمن اشاره به اجرای طرح همزمان با هفته کودک گفت: این طرح در گلستان از ۱۶ لغایت ۱۹ مهرماه در تمامی شهرستان ها انجام خواهد شد.
گفتنی است علاقه مندان با مراجعه به صفحه اینستاگرام جمعیت هلال احمر گلستان به آدرس golestan.rcs میتوانند از ایستگاه های سیار و ثابت دست های مهربان آگاه شوند.١٦:١١ - يکشنبه ١٥ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٩٩٨٨    /    تعداد نمایش : ٦٨خروج