دوشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٨
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان کسب رتبه برتر کشوری جوانان گلستان را تبریک گفت

 

 

 

 

 

در پی کسب رتبه برتر توسط تیم رفاقت مهر جمعیت هلال احمر گلستان در مرحله کشوری بیست و نهمین دوره مسابقات رفاقت مهر، مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان پیامی را صادر نمود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گلستان؛
متن پیام دکتر هروی به شرح ذیل است: کسب رتبه برتر رفاقت مهر دختران کانون جوانان شهرستان گرگان در مرحله کشوری بیست و نهمین دوره مسابقات رفاقت مهر سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به میزبانی استان یزد ، موجبات مسرت و شادی و شعف خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر گلستان گشت.
آنچه مسلم است؛ این است که تیم دختران رفاقت مهر گلستان نویدبخش نسلی جدید از قهرمانان و آینده سازان هلال احمر کشور هستند که میتوانند در نوع دوستی و مهرورزی و‌مواجهه با رویدادهای بزرگ هلال احمر ، ارمغان آور شادی و نشاط باشند.
تیم رفاقت مهر دختران هلال احمر استان گلستان نشان دادند که می‌توانند با تکیه بر خالق بی همتا و با بهره گیری از دانش، مهارت و اعتماد به نفس و تکیه بر اهداف و رسالت های ذاتی جمعیت هلال احمر و کسب تجربه های نیک؛ قله ‌های پیشرفت و ترقی را فتح نمایند.
شعار اين دوره مسابقات رفاقت مهر جوانان رفاقت مهر و توسعه فرهنگ نوع دوستی بوده است ؛ واژه هایی ناب که عجین با اکسیر جوانی موجب خلق لحظه هایی عظیم و تأثیرگذار در زندگانی اجتماعی و شخصی دختران جوان خواهد شد.
 تیم دختران کانون جوانان جمعیت هلال احمر گلستان به عنوان نماینده گلستان در این دوره از مرحله کشوری رفاقت مهر توانستند در گروه های صلح و مهرورز رتبه دوم را کسب نمایند و درمجمع امتیازات تیمی؛ به عنوان یکی از سه تیم برتر رقابت ها را از آن خود نمایند. این افتخار و بالندگی شایسته تقدیر است.
 ادب، احترام، مهربانی، نظم، مشارکت گروهی و نوع دوستی قطره هایی از اقیانوس پهناور مأموریت های ذاتی سازمان جوانان است که نمایندگان گلستان با به فعلیت رساندن نیک این مهم توانستند جام بشردوستی این رقابت ها را برای استان به ارمغان آورند و سرپرست اعزامی نیز توانست به عنوان سرپرست معرفی شود که نشان از تعهد و مسؤلیت پذیری و دغدغه های نیک دارد.
این افتخارآفرینی سترگ را به معاونت امور جوانان گلستان، خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر استان، اعضا نجاتگران داوطلبان و به ویژه مربیان دلسوز این تیم تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
امید آن دارم کسب این قبیل افتخارات در عین نوع دوستی و تمرین خدمات داوطلبانه موجب شود در ارائه خدمات به مردمان عزیز و شریف گلستان و ایران زمین ، همواره موفق و سربلند باشیم.


١٣:٥٢ - جمعه ٩ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ١١٠٨٣٣    /    تعداد نمایش : ٦٦خروج