دوشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٨
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

همکاری مشترک دستگاه های اجرایی و امدادی در مانور ایمنی و زلزله در ادارات

 

 

 

معاونت امدادونجات جمعیت هلال احمر گلستان خبر داد: مانور ایمنی و زلزله با محوریت پناهگیری و خروج اضطراری در محل اداره کل آموزش و پرورش گلستان اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛
سید رحیم میرکریمی اظهار کرد: با هدف آمادگی گروه های امدادی و کمک رسان در مواقع بحران  و نیز شناخت نقاط قوت و ضعف دستگاههای امداد رسان و افزایش سرعت عمل این دستگاه ها در مواقع بحران و ایجاد هماهنگی لازم جهت مقابله با حوادث احتمالی، مانور ایمنی و زلزله در اداره کل آموزش و استان گلستان برگزار شد.
معاونت امدادونجات جمعیت هلال احمر گلستان افزود: این مانور با همکاری دستگاه های اجرایی و امدادی از جمله مدیریت بحران، جمعیت هلال احمر،آموزش و پرورش،اورژانس و آتش نشانی در چهار بخش هشدار،پناهگیری،خروج اضطراری در هنگام زلزله و تشکیل تیم امدادی کارمندان اداره آموزش و پرورش اجرا شد.
وی اضافه کرد: از مهمترین نتایج اجرای مانور زلزله در ادارات، آموزش کارکنان و آمادگی آنان و همچنین هماهنگی بین دستگاهی در مواقع حوادث می توان ذکر کرد.


١٠:٢٥ - دوشنبه ١٢ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ١١٠٨٩٦    /    تعداد نمایش : ٤٥خروج