دوشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٨
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان به مناسبت روز جهانی داوطلبان

 

 

 

 

 

دکتر محمد علی هروی در پیامی به مناسبت 14 آذر(5 دسامبر) روز جهانی داوطلبان گفت: داوطلبان جوامع تاب آور می‌سازند. این شعار برگزیده شده است برای اعتلای روزی سترگ بنام داوطلبان نیک اندیش و خیرخواه که همواره در هر جای این کره خاکی نام نیک از خود برجای می گذارند. 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛
در متن پیام دکتر هروی چنین آمده است:
۱۴آذر روز جهانی داوطلبان، یادآور تمامی لحظه های بی مانندی است که انسان هایی از جنس ناب رأفت مهربانی و ‌دوستی خالصانه برای تحقق اهداف والا در صحنه های حساس و مهم؛ عاشقانه و خالصانه در رقم خوردن آن لحظه ها سهمی بزرگ دارند. واژه هایی ناب در قاموس این انسان ها که همواره برخواسته از فطرت خداجویانه آنان بوده و نهاد پاک آنان را در طریق خدمت و ایجاد نشاط و امید در مردمان ، سیراب می گرداند.
روز جهانی داوطلبان بنام تمامی اعضا نجاتگران داوطلبان و خیّرینی است که به عنوان ذخیره های بی بدیل خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر همواره با بر تن پوشانیدن این لباس پر افتخار؛ نوع دوستی،مهربانی،احترام و ارائه خالصانه خدمات به اقشار مختلف مردم را به زیبایی هرچه تمام تر معنا نموده اند. تفسیر زیبای واژه داوطلب همان پیام بلندی است که در شعار این روز جهانی رخ می نماید.
این روز بزرگ بر طلایه داران نیکو سرشت و خیراندیش که همواره پرچم دار صلح و دوستی در میان اقشار مختلف مردم بوده اند؛ تبریک و تهنیت باد.
دکتر محمدعلی هروی 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان


١٥:٥٠ - چهارشنبه ١٤ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ١١٠٩٤١    /    تعداد نمایش : ٤٧خروج