دوشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٨
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر هروی در پیامی به مناسبت روز دانشجو: 16 آذر آیینه تمام نمای خودباوری،استقلال و بالندگی است.

 

 

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان در پیامی به مناسب 16 آذر روز دانشجو گفت: خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر اکنون مفتخر است به وجود جوانانی از جنس ناب نوع دوستی،مهربانی و عدالتخواهی که در حوزه دانشگاهی در کنار وظیفه خطیر پیشرفت در تحصیل و تحقیق و پژوهش؛ با بهره گیری از اکسیر ناب جوانی و فطرتی پاک و خداجوی در طریق خدمت خالصانه به اقشار مختلف مردم با لباس پر افتخار هلال احمر همواره ثابت کرده اند در خط مقدم جهاد همیشه آماده هستند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛
متن پیام دکتر هروی به شرح ذیل است: «در ۱۶ آذر ۱۳۳۲ فریاد عدالتخواهی،اسکتبار ستیزی و جهاد علمي و انقلابي همه جانبه به همت دانشجویان مبارز و پیرو خط امام ، تمام عالم را متوجه خود ساخت. فریادی برخواسته از نهادي پاک  و انقلابی و خدامحور که صدای تمام ملت ایران بود.
خون پاک شهدای روز دانشجو خط سرخی است جاویدان و همیشه مانا که برای تمامی جوانان و نخبگان عدالتخواه؛ چراغ راه شده است و  بر پیکر آلوده و از بن دندان جنایتکار رژیم پهلوی، برای همیشه تاریخ خط بطلان بزرگی کشیده است.
امروز وظیفه نخبگان در هر حوزه و میدانی این است که باید در طریق عدالت خواهی،تعالی،بالندگی و پیشرفت قدم نهند.
خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر اکنون مفتخر است به وجود جوانانی از جنس ناب نوع دوستی،مهربانی و عدالتخواهی که در حوزه دانشگاهی در کنار وظیفه خطیر پیشرفت در تحصیل و تحقیق و پژوهش؛ با بهره گیری از اکسیر ناب جوانی و فطرتی پاک و خداجوی در طریق خدمت خالصانه به اقشار مختلف مردم با لباس پر افتخار هلال احمر همواره ثابت کرده اند در خط مقدم جهاد همیشه آماده هستند.
گواه این سخن حضور قدرتمند و قابل ستایش این جوانان در لحظه های حساس و  بحران های گذشته است که چگونه نوع دوستی را به زیبایی معنا نموده اند.
امید دارم مجموعه اعضای جوانان جمعیت هلال احمر در حوزه کانون های دانشجویی در مراکز عالی و دانشگاهی سراسر کشور؛ بتوانند به فضل الهی و با اتکاء به اخلاص ، نهاد پاک و اکسیر ناب جوانی ، در راه خدمت خالصانه به مردم ایران زمین؛ همواره ثابت قدم باشند.
بنده بر خود وظیفه می دانم فرار رسیدن روز دانشجو را ضمن پاسداشت خون پاک شهدای والامقام، به تمام اعضای جوان کانون های دانشجویی هلال احمر سراسر گلستان و سایر عزیزان ‌در سنگر علم و تربیت تبریک و تهنیت عرض نمایم.
عزمتان راسخ و گامهایتان در اشاعه فرهنگ نوع دوستی استوار باد.»
دکتر محمد علی هروی 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان


١٨:٣٤ - جمعه ١٦ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ١١٠٩٧٤    /    تعداد نمایش : ٤٧خروج