دوشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٨
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

طرح «کودکان امروز و مدیران فردا» به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در گلستان برگزار شد.

 

 

 

 با حضور  معاون امور جوانان و رييس اداره دانش آموزي هلال احمر گلستان ، در مهدكودك روش نو شهرستان گرگان، طرح کودکان امروز و مدیران فردا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛
با حضور  معاون امور جوانان و رييس اداره دانش آموزي هلال احمر گلستان ، در مهدكودك روش نو شهرستان گرگان، طرح کودکان امروز و مدیران فردا برگزار شد.
معاونت امور جوانان گلستان اعلام نمود: ترویج و تبلیغ فرهنگ کتابخوانی از سنین پایین از اهداف اصلی برگزاری این طرح است.
طبسي افزود: این طرح با هدف «کودکان امروز رهبران بشردوست آینده» به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی و تشویق کودکان به مطالعه و تبیین اصول و اهداف جمعیت هلال احمر در قالب قصه و داستان سازی با حضور مسئولین در سراسر کشور اجرا می شود.
و در پايان تعریف قصه ناتمام جهت تهییج قدرت تخیل و تفکر و خلاقیت کودکان و ترسیم نقاشی توسط آنها و اهدای کتاب به کودکان و تشویق به کتابخوانی و اجراي نمايش عروسكي انجام شد.


٠٨:٤٨ - دوشنبه ١٩ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ١١١٠٣٥    /    تعداد نمایش : ٤٦خروج