دوشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٨
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

جشن بزرگ روز دانشجو در دانشگاه پیام نور شهرستان بندرترکمن برگزار شد

 

 

 

به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو و تجلیل از یاد و خاطره دانشجویان شهید، مراسم بزرگداشتی در محل دانشگاه پیام نور بندرتركمن با حضور مديرعامل، معاونت امور جوانان و رؤساي شعب جمعیت هلال احمر استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛
در این مراسم که به همت معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر گلستان برگزار شد، مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 16 آذر 1332، روز دانشجو را روز استکبار ستیزی و حق طلبی دانست و اظهار کرد: رژیم پهلوی به زعم خود صدای عدالت خواهی و حق طلبی و فکر و اندیشه والای دانشجویان را با تفنگ و گلوله خاموش نمود اما خون این شهیدان آغازگر جنبش دانشجویی عظیم در راستای مبارزه با استکبار شد.
دکتر محمد علی هروی افزود: کانونهای دانشجویی هلال احمر در جهت اصول هفتگانه و اهداف چهارگانه تلاش برای تسکین آلام بشری، تأمین احترام انسانها، کوشش‌برای برقراری صلح ودوستی و همچنین حمایت از سلامت و زندگی انسانها و به منظور تحقق اهداف سازمان جوانان هلال احمر در دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی کشور فعالیت می کنند.
وي در ادامه با بیان این مطلب که روز دانشجو به عنوان فریاد عدالت خواهی و خدا محوری ملت ایران، برای همیشه چراغ راه مردم است، تصريح نمود: جوانان هلال احمر که دارای فطرت پاک و خداجو هستند ملبس به لباس پرافتخار هلال احمر با ثبات قدم و خلوص نیت درخط مقدم فعالیتهای سازنده جامعه حضور دارند و در عرصه های مختلف  خدمت رسانی می کنند.
ديگر سخنرانان اين مراسم، رياست محترم دانشگاه پيام نور تركمن، فرماندار شهرستان، رئيس بسيج اساتيد و كاركنان دانشگاه پيام نور استان بودند.
در پایان از دبيران و اعضاي برتر كانون هاي دانشجویي هلال احمر استان به تعداد ٢٠ نفر با اهدا لوح تقدیر به همراه جوایز تجلیل به عمل آمد.
گفتني است از ديگر برنامه هاي اين جشن بزرگ دانشجويي مي توان به اجرای برنامه های شاد و متنوع و برگزاری مسابقات جذاب و سخنرانی مديران فرهيخته، برپايي نمايشگاه از تجهيزات هلال احمر، استقرار خودروي نجات و سگ هاي زنده ياب اشاره كرد.

 


٢٠:٢١ - سه شنبه ٢٠ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ١١١٠٧٥    /    تعداد نمایش : ٤٨خروج