سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

معاونت جوانان جمعیت هلال احمر گلستان:

جوانان منشاء تحول در انقلاب اسلامی بوده اند

 

 

همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی جمهوری اسلامی ایران، نشست صمیمی دبیران و شورای اجرایی کانون های جوانان، روستایی و طلاب با مدیرعامل جمعیت هلال احمر  گلستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گلستان؛
فوژان طبسی اظهارکرد: همزمان با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، نشست صمیمی دبیران و شورای اجرایی کانون های جوانان، روستایی و طلاب با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گلستان برگزار شد.
فوژان طبسی مطرح کرد: مشارکت جوانان در تمام صحنه‌های انقلاب همچون سازندگی، دفاع در مقابل توطئه‌های داخلی و خارجی و حضور فعال در انتخابات، بیانگر اعتماد به نفس در جوانان است.
طبسی اضافه کرد: هر تحولی را در جوامع بشری، نسل جوان ایجاد می کند و انقلاب اسلامی ایران نیز به همّت نسل جوان پیروز شد.
وی خودباوری، خلاقیت و ابتکار عمل و خطرپذیری را از جمله ویژگی های نسل جوان فعال در عرصه های گوناگون خواند و گفت: دوران جوانی دوران تحول، جهش، اثر گذاری و تصمیم های بزرگ در زندگی است.
طبسی ادامه داد: در کشور ما نیز نسل جوان، سهم بزرگی از تحولات و پیشرفتهای کشور را بر عهده داشته اند و شاهد حضور جوانان در عرصه های مختلف از شکل گیری انقلاب گرفته تا پیروزی آن بودیم و همچنان نیز شاهد اثر گذاری این نسل هستیم.
در حاشیه این گردهمایی، علاوه بر ارائه گزارش 7 ماهه عملکرد کانون ها و پیشنهادات و انتظارات دبیران و اعضای شورای اجرایی، کارگاه آموزشی با موضوع ایجاد کسب و کارهای نو و کار آفرینی جهت افزایش توانمندی دبیران برگزار شد.
#خدمت_ادامه_دارد


١٩:٤٥ - سه شنبه ١٦ بهمن ١٣٩٧    /    عدد : ١١٢٢١٤    /    تعداد نمایش : ٢١خروج