سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان:

هفتمین بانک امانات تجهیزات پزشکی جمعیت هلال احمر در آزادشهر افتتاح شد

 

 

همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بانک امانات تجهیزات پزشکی جمعیت هلال احمر آزادشهر با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان و سایر مدیران ارشد استانی و شهرستانی راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛
دکتر محمد علی هروی در آئین افتتاحیه بانک امانات تجهیزات پزشکی آزادشهر گفت: در اقدامی خیرخواهانه خیّر و داوطلب نیکوکار، محمد شهرکی تجهیزات پزشکی را به بانک امانات جمعیت هلال احمر گلستان اهدا کرد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان افزود: بسیاری از مردم دارای بیماران نیازمند توانبخشی، بضاعت مالی برای توانبخشی و درمان بیماران خود را ندارد و این بانک تجهیزات می‌تواند فرصت خوبی باشد تا به صورت امانت این تجهیزات را استفاده کرده و بعد از برطرف شدن نیاز خود برای استفاده دیگر بیماران به جمعیت هلال احمر تحویل دهند.
این مراسم که با حضور امام جمعه آزادشهر،نماینده مردم شریف آزادشهر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و شهردار آزادشهر و رامیان برگزار شد؛ دکتر هروی از حسن اعتماد محمد شهرکی به جمعیت هلال احمر و از همه کسانی که در مسیر پیگیری و ساخت این بانک امانات تلاش کردند و خالصانه قدم نهادند تشکر قدردانی نمود.


١٩:٤٠ - يکشنبه ٢١ بهمن ١٣٩٧    /    عدد : ١١٢٣٣٥    /    تعداد نمایش : ٥٦خروج