دوشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٨
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه هیات مدیره جمعیت هلال احمر گلستان در شهرستان بندرترکمن برگزارشد

 

 

 

جلسه هیات مدیره جمعیت هلال احمر گلستان با حضور مدیر عامل هلال احمر گلستان، فرماندار شهرستان بندرترکمن، خیرین و داوطلبین غرب استان در محل سالن اجتماعات فرمانداری بندرترکمن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛
الیاس هیوه چی فرماندار بندرترکمن در این جلسه گفت: فعالیت های حوزه خیرین هلال احمر بندرترکمن و ظرفیتهای ایجاد شده در بستر فعالیت های داوطلبی اجتماع محور قابل تقدیر و ارزشمند است. 
فرماندار شهرستان بندرترکمن خاطر نشان کرد: مشارکت خیرین داوطلب با جمعیت هلال احمر استان با هدف بهره گیری از کمکهای خیرین نیکوکار موجب ارتقاء خدمت رسانی به مردم می شود و این مهم باید تقویت شود.
در ادامه جلسه دکتر هروی مدیر عامل جمعیت هلال احمر گلستان با اشاره به تسریع روند ساخت و ساز و تکمیل پروژه مرکز جامع طب تسکینی و پیشگیری از سرطان جمعیت هلال احمر بندرترکمن از ابتدای سال تاکنون اظهار کرد: با اخذ مجوزهای لازم از وزارت بهداشت و درمان و تامین اعتبارات لازم که در نتیجه حضور دکتر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر کشور و دبیر کل این جمعیت همچنین رئیس سازمان داوطلبان و معاون درمان و توانبخشی در استان اتفاق افتاد، در حال آماده کردن زیر ساخت های لازم برای فعالیت پروژه مرکز سرطان در بندرترکمن هستیم.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان با قدردانی از حضور فعال خیرین در تمامی برنامه های جمعیت هلال احمر استان اظهار امیدواری کرد: با حضور و حمایت های ارزشمند خیرین در تکمیل و توسعه این پروژه همچون تامین هزینه های بالای دستگاه های تشخیص سرطان گامهای موثر در تحقق اهداف سلامت استان برداشته شود، تا بیمارانی که نیازمند از تمامی خدمات مرتبط بهره مند شوند.
در پایان این نشست یک قطعه زمین زراعی وقف شده توسط حاجی محمد بی باک خیر و داوطلب جمعیت هلال احمر بندرترکمن به مساحت دو هکتار با هدف  صرف هزینه های مرکز جامع طب تسکینی و پیشگیری سرطان و امورات عام المنفعه امضا و به جمعیت هلال احمر بندرترکمن اهداء شد.
همچنین با حضور فرماندار بندرترکمن و مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان از واقفین خیر و داوطلب جمعیت هلال احمر بندرترکمن تجلیل شد.١٦:٠٤ - پنج شنبه ٢ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ١١٢٥٢٠    /    تعداد نمایش : ٤٠خروج