دوشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٨
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

دیداری از جنس عطر ناب ایثار و شهادت

 

 

 

همزمان با ایام میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و مقام شامخ مادر،  مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان به همراه معاونین و کارشناس امور بانوان با حضور درمنزل شهیدان محمد رضا مزینانی وحسینعلی محمد علیئی با مادران صبور و غیور این شهدا دیدار و مقام والای مادران شهدا را گرامی داشتند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛
دکتر محمد علی هروی گفت: ایثار و رشادت دلیر مردان ایران زمین در هشت سال دفاع مقدس دستاوردهای عظیمی چون امنیت و اقتدار ملی را برای ما فراهم آورده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر تصریح کرد: تلاشگران خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر با بهره مندی از فرهنگ ناب ایثار و رشادت و الگو پذیری از شهدای والامقام در مسیر نوع دوستی قدم می نهند.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: تربیت عاشورایی و اسلامی مادران موجبات  پرورش فرزندان مکتبی و انقلابی در چهارچوب ولایتمداری شده است‌.
دکتر هروی اذعان داشت: در هشت سال دفاع مقدس امدادگران و جهادگران در لباس جمعیت هلال احمر صحنه هایی ناب را رقم زده اند و امروز جمعیت هلال احمر به برکت شهدای امدادگر در مسیر خدمت خالصانه در تلاش است.

 

 

 


١٧:٠٢ - شنبه ١١ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ١١٢٦٥٣    /    تعداد نمایش : ٣٧خروج