دوشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٨
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه هیئت مدیره جمعیت هلال احمر گلستان در شهرستان گنبدکاووس برگزارشد

 

 

 

جلسه هیئت مدیره جمعیت هلال احمراستان گلستان با حضور اعضای هیئت مدیره استان، مدیر عامل جمعیت هلال احمر گلستان، امام جمعه، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس، خیّرین داوطلب شرق استان در محل جمعیت هلال احمر گنبدکاووس برگزارشد.


به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛
حجت السلام ترابی امام جمعه شهرستان گنبدکاووس در این جلسه گفت: بالاترین کلام در باب اقدامات و فعالیت های جمعیت هلال احمر کلام خداوند است که نجات یک نفر و یا یک نفس را نجات تمام انسان ها بیان می کند.
امام جمعه شهرستان گنبدکاووس در ادامه گفت: خداوند اقدامات ارزشمند خیّرین و نیکوکاران را در قرآن از برترین اعمال بندگان صالح خویش می داند.
حجت السلام ترابی در ادامه ضمن اشاره به اهمیت نگاه خوب اقشار مختلف مردم به مجموعه جمعیت هلال احمر تصریح کرد: آنچه که در جمعیت هلال احمر به چشم می خورد حضور اقشار مختلف به عنوان داوطلبان در سنین مختلف در حوزه های کاری مشخص به منظور اشاعه نوع دوستی و مهربانی است که نمونه کاملی از این اقدامات را در نوع دوستی و محرومیت زدایی هلال احمر شاهد هستیم.
امام جمعه شهرستان گنبدکاووس در پایان اشاره کرد: به نوبه خود از زحمات مجموعه جمعیت هلال احمر استان و شهرستان به ویژه جوانان و داوطلبان و نجاتگران در راه خدمت به مردم صمیمانه قدردانی می نمایم.
در ادامه این جلسه کریمی معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: جایگاه خیرین هلال احمر در کمک و خدمت رسانی به مردم، جایگاه تاثیرگذاری است. جمعیت هلال احمر استان به خوبی توانسته است از ظرفیت خیّرین داوطلب در سراسر استان در جهت خدمت رسانی به مردم استفاده مطلوب نماید.
معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس در ادامه افزود: فعالیت های حوزه خیّرین هلال احمر گنبدکاووس با مشارکت خیّرین داوطلب و ظرفیتهای ایجاد شده در بستر فعالیت های داوطلبی اجتماع محور قابل تقدیر وارزشمند است.
کریمی اذعان داشت: شهرستان گنبدکاووس به عنوان مرکزیت شرق استان و بهره مندی بسیاری از مردم شرق استان از ظرفیت های مختلف در این شهر، آمادگی همه جانبه خود را در راستای ایجاد مرکز پشتیبانی امداد و نجات شرق استان اعلام می نماییم. برای ایجاد این مرکز و فراهم سازی بستر مناسب و ظرفیت ها آماده ایم.

 

 ٠٨:٣٠ - دوشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ١١٢٦٧٣    /    تعداد نمایش : ٥٣خروج