دوشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٨
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان:

خيّرين داوطلب جمعيت هلال احمر بازوان توانمند و سرمايه هاي جمعيت هلال احمر

 

 

جلسه هئيت مديره جمعيت هلال احمر گلستان با خيّرين داوطلب شرق استان و با حضور اعضاي هيئت مديره و مديرعامل جمعيت هلال احمر استان، امام جمعه، فرماندار ويژه گنبدکاووس و خيّرين داوطلب جمعيت هلال احمر شرق استان در محل جمعيت هلال احمر گنبدکاووس برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛
مديرعامل جمعيت هلال احمر گلستان در اين جلسه گفت: مشارکت خيرين داوطلب با هدف بهره گيري از ظرفيت و توان خيرين موجب ارتقاء خدمت رساني به مردم در جمعيت هلال احمر شده است که در تلاشيم اين مهم در استان گلستان تقويت شود.
دکتر محمد علی هروي خاطرنشان کرد: جمعيت هلال احمر در تلاش است از تمامي ظرفيت هاي داوطلبي بهره گيرد تا بتواند در راستاي نياز مردم اقدامات شايسته اي را انجام دهد.
وي در ادامه افزود: مشارکت خيرين داوطلب در تمامي فعاليت ها و برنامه ها موجب تقويت توان داوطلبي جمعيت هلال احمر در استان است که اميدواريم در اجراي طرح هاي نوروزي هلال احمر در ايام نوروز 1398 بتوانيم از اين ظرفيت ها همچون گذشته بهره مند شويم.
همچنين در پايان اين جلسه ضمن قدرادني و تجليل از خيرين داوطلب شرق استان از 12 ست تجهيزات پزشکي بانک امانات به همت شهرکي خيّر داوطلب گنبد کاووسي و مشارکت جمعيت هلال احمر که جهت ارسال به  12 استان کشور آماده شده است، بازديد به عمل آمد.١١:١٢ - دوشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ١١٢٦٨٠    /    تعداد نمایش : ٥٤خروج