دوشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٨
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

اقدامات شايسته جمعيت هلال احمر نشان از تعهد بالاي اين خانواده خدمتگزار است

 

 

 

در آيين افتتاح بانک امانات تجيزات پزشکي خيّر داوطلب گنبدکاووسي گلستان در شهرستان شاهرود، امام جمعه شهرستان گنبد کاووس، نماينده مردم شريف شاهرود و ميامي در مجلس شوراي اسلامي و فرماندار شهرستان شاهرود از اين امر خداپسندانه  به عنوان يک حرکت نو و تازه ياد کردند. 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛
حجت السلام ترابي امام جمعه شهرستان گنبدکاووس ضمن تبريک حلول ماه رجب گفت: اقدام ارزنده و شايسته خيّر داوطلب جمعيت هلال احمر گلستان و شهرستان گنبدکاووس در ايجاد مرکز بانک امانات تجهيزات پزشکي با هدف بهره مندي بيماران نيازمند در بستر بيماري؛ اقدام نو و تازه در کشور است و حاج محمد شهرکي را ميتوان پيشگام اين امر در بحث بانک امانات تجهيزات پزشکي دانست.
وي در ادمه افزود: جمعيت هلال احمر به عنوان واسطه خيري ميان نياز نيازمند و توان و قدرت توانمند به عنوان يک خدمتگزار صديق و قابل اعتماد وظايف خاصي را عهده دار است. تا به امروز اقدامات شايسته جمعيت هلال احمر نشان از تعهد بالاي اين خانواده خدمتگزار است.

انفاق و گذشت از مال به عنوان يک سنت حسنه 

نماينده مردم شريف شاهرود و ميامي در مجلس شوراي اسلامي نيز در اين افتتاحيه گفت: فراهم سازي بانک امانات تجهيزات پزشکي توسط خير داوطلب گلستاني موجبات بهره مندي تمامي مردم از اين ظرفيت هاي ارزنده و داراي عظمت و خيري کثيري است.
دکتر حسيني تصريح کرد: افتخارم اين است که بيش از 10 سال به عنوان عضو داوطلب خانواده بزرگ جمعيت هلال احمر در کسوت داوطلب در کنار تمامي تلاشگران خدوم و مردمي جمعيت هلال احمر حضور دارم. اقداماتي شايسته و نيک داوطلبان و نجاتگران جمعيت هلال احمر که يقينان مشمول برکات و عنايات حضرت حق خواهد بود.
انفاق و گذشت از مال به عنوان يک سنت حسنه در امري که کمترين کار در اين حوزه صورت گرفته است و کمک به مردم شريف و بيماران در بستر بيماري عنايات خاص حضرت حق را به همراه خواهد داشت.

انفاق امري پسنديده و نيک از اعمال بندگان نيک انديش

فرماندار ويژه شهرستان شاهرود و معاون استاندار گفت: در کلام حضرت حق همواره از انفاق به عنوان يک امر پسنديده و نيک از اعمال بندگان ياد مي شود. خيّرين و نيک انديشان که از مال و ثروت خود در راه کمک به همنوع و مردم اقدامات شايسته اي را به منصه ظهور مي رسانند، از جايگاهي والا در پيشگاه حضرت حق برخوردار هستند.
محمدي در ادامه افزود: ضمن قدرداني از حاج محمد شهرکي خير نيکوسرشت داوطلب جمعيت هلال احمر گلستان از ايجاد اين بانک امانات در شهرستان شاهرود و توجه مديرعامل جمعيت هلال احمر سمنان نسبت به اين شهرستان، با همکاري مجموعه جمعيت هلال احمر شاهرود تلاش خواهيم کرد در بهره مندي بيماران نيازمند از اين تجهيزات پزشکي مديريت مطلوب صورت پذيرد.


١١:٥١ - سه شنبه ٢١ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ١١٢٧٩٨    /    تعداد نمایش : ٣٩خروج