دوشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٨
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

مديرعامل جمعيت هلال احمر گلستان:

بهره مندي بيش از 3000 نفر از تجهيزات بانک امانات پزشکي جمعيت هلال احمر گلستان

 

 

هفتمين بانک امانات تجهيزات پزشکي جمعيت هلال احمر گلستان به همت خيّر و داوطلب گلستاني با حضور نماينده مردم شاهرود و ميامي در مجلس شوراي اسلامي، مدير عامل جمعيت هلال احمر استان هاي گلستان و سمنان، فرماندار شهرستان شاهرود و امام جمعه شهرستان گنبدکاووس در شهرستان شاهرود افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛
مديرعامل جمعيت هلال احمر گلستان در آيين افتتاح هفتمين بانک تجهيزات پزشکي خيّر داوطلب گلستاني در شاهرود اظهار کرد: ايجاد بانک امانات تجهيزات پزشکي به همت حاج محمد شهرکي خيّر داوطلب جمعيت هلال احمر گلستان از سال 1394 در شهرستان گنبدکاووس با مشارکت جمعيت هلال احمر گلستان آغاز شده است.
دکتر محمد علی هروي در ادامه افزود: تا کنون بيش از 3000 نفر از بانک های امانات تجهيزات پزشکي جمعیت هلال احمر در سال 1397 بهره مند شده اند. 
وي خاطرنشان کرد: بر اساس نيت خيرخواهانه و قابل تقدير این خيّر نيک انديش  مقرر شد  34 بانک امانات تجهیزات پزشکی تا پایان سال 98 ايجاد و  به سراسر کشور ارسال گردد.
مديرعامل جمعيت هلال احمر گلستان افزود: در طول سال 97، تعداد  7 بانک امانات تجهيزات پزشکي در استان های سیستان و بلوچستان، کرمانشاه، خرسان رضوی، سمنان و گلستان افتتاح شد و آغاز بکار کرد.
مديرعامل جمعيت هلال احمر گلستان اذعان داشت: در مجموع 44 قلم اجناس شامل: ويلچر، تخت، واکر، تشک مواج، دستگاه اکسيژن سيار و ساير تجهيزات پزشکي در اين بانک امانات به صورت اماني در اختيار بيماران نيازمند قرار گيرد.
وي در پايان گفت: تا پايان سال 1398 تمام کشور  ايجاد  و برپايي بانک امانات تجهيزات پزشکي با مشارکت جمعيت هلال احمر استانها نهايي و عملياتي خواهد شد. جمعيت هلال احمر تلاش مي کند نقش تسهيل گري  ميان خيّر و مردم را که از وظايف جمعيت هلال احمر است، به نيکي پياده سازي نمايد.

خيرخواهي و نيک انديشي خيّرين سرچشمه عنايت و لطف حضرت حق بر بندگان خاص

مديرعامل جمعيت هلال احمر  سمنان در اين آيين گفت: خيرخواهي و نيک انديشي خيّرين سرچشمه عنايت و لطف حضرت حق بر بندگان خاص است که اين لطف و محبت در جايگاه خود داراي ارزش و مقام بسيار بالايي است.
دکتر شکرالهي در ادامه افزود: خدمت در مسير نوع دوستي قدم و دست گيري از مردم در تمامي حوزه ها بسيار ارزشمند، نيک و داراي ارج و پاداشي بيکران است. 
وي خاطر نشان کرد: قدم نهادن حاج محمد شهرکي به عنوان خيّر داوطلب جمعيت هلال احمر گلستان در مسير خدمت به بيماران نيازمند و در بستر بيماري با در اختيار قرار دادن تجهيزات لازم و در دسترس پزشکي، اقدامي شايسته است که نوع نگاه ويژه و عظيم اين خير را به اثبات مي رساند.
مديرعامل جمعيت هلال احمر سمنان تصريح کرد: توجه به امر تسريع  و کمک به درمان نيازمندان که در بستر بيماري هستند داراي بعد وسيع نيک انديشانه و بعد پزشکي است که اين دقت بايد در مجموعه جمعيت هلال احمر توجه شود که بتوانيم در امر امانتداري اين تجهيزات پزشکي در حوزه بانک امانات مسئوليت پذيري قابل باشيم.
دکتر شکرالهي در خصوص ايجاد اين بانک امانات در شهرستان شاهرود بيان داشت: ايجاد و تجهيز بانک امانات تجهيزات پزشکي خيّر داوطلب گلستاني در شهرستان شاهرود با توجه به گستردگي جمعيتي و بهره مندي افراد به نسبت بيشتري در اين شهرستان در دستور کار قرار گرفته است که امروز شاهد اين افتتاح هستيم.


١١:١٠ - سه شنبه ٢١ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ١١٢٧٩٩    /    تعداد نمایش : ٤٢خروج