دوشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٦
در پی وقوع زمین لرزه در مناطق غربی کشور علی الخصوص استان کرمانشاه که منجر به جان باختن، مصدوم و بی سرپناه شدن تعداد زیادی از هموطنان عزیز شده و پیرو منویات رهبر معظم انقلاب برای حمایت همه جانبه از آسیب دیدگان این حادثه، جمعیت هلال احمر در راستای اهداف و برنامه های بشردوستانه خود، با بهره گیری از همت والا و توان بالقوه خیرین، داوطلبان و ملت شریف ایران، برای حمایت و همدردی با همنوعان و مردم آسیب دیده این حادثه جان خراش، نسبت به برگزاری فراخوان جذب کمکهای مردمی به صورت نقدی و غیرنقدی در سراسر کشور اقدام می شود. در این راستا جمعیت هلال احمر علاوه بر جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی مردم در پایگاه های ایجاد شده در مناطق و معابر عمومی شهرهای کشور شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد تمامی بانک ها، 702070(ارزی دلار) ، 800300 (ارزی یورو) بانک ملی، 1404440(ارزی دلار) بانک ملت و همچنین کد های #724* و #112*3*741* و #5151*733* برای دریافت و ارسال کمک های نقدی به زلزله زدگان استان کرمانشاه منظور کرده است.
 


مردم شریف استان های غرب کشور (کرمانشاه) :
هموطن تسلیت.
پیام تسلیت جمعیت هلال احمر استان گلستان در پی زمین لرزه اخیر استان های غرب کشور. اگرچه التیام این درد جانکاه تفسیر راستین آیه «انا لله وانا الیه راجعون» می باشد، لذا مدیریت و کارکنان جمعیت هلال احمر استان گلستان ضمن تسلیت این مصیبت بزرگ به هموطنان و به ویژه خانواده محترم جان باختگان این حادثه تلخ که دعوت حق را لبیک گفتند، برای آنان از درگاه خدای متعال علوّ درجات و برای خانواده های داغدارشان صبر و اجر جزیل و برای مجروحین حادثه شفای عاجل مسئلت دارد.
 دوشنبه ٢٢ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
با تعرفه نیمه دولتی خدمات میدهد:
کلینیک تخصصی و فوق تخصصی پیامبر اعظم(ص) جمعیت هلال احمر استان گلستان
کلینیک تخصصی و فوق تخصصی پیامبر اعظم(ص) جمعیت هلال احمر استان گلستان با تعرفه نیمه دولتی آماده خدمات رسانی به آحاد مردم می باشد.
 سه شنبه ٢٥ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>