دوشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٨
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

در هفته جهانی هلال احمر و صلیب سرخ و به همت امور بانوان جمعيت هلال احمر استان گلستان،

بانوان شاغل جمعیت هلال احمر گلستان با فائزه عبداللهي رییس شورای اسلامی شهر گرگان دیدار کردند.
در این دیدار فائزه عبداللهی رییس شورای اسلامی شهر گرگان ضمن تأكيد بر فصل مشترك سياست ها و اهداف كاري تشكيلات شوراي شهر و هلال احمر از زحمات اين دستگاه مردمي تقدير و نقش اثربخش بانوان امدادگر و داوطلب و تيم توانا جمعیت هلال احمر گلستان در كاهش آسيب هاي روحي در سوانح و نقش حمايتگر رواني آنان را مثبت و قابل قدردانی ارزیابی نمود.

به گزارش روابط عمومی معیت هلال احمر گلستان،
در این دیدار فائزه عبداللهی با تأكيد بر فصل مشترك سياست ها و اهداف كاري تشكيلات شوراي شهر و هلال احمر از زحمات اين دستگاه مردمي تقدير ويژه كرد.
ايشان در نشستي كه با بانوان کارمند ستادی جمعیت هلال احمر گلستان شامل مشاورين، مسئول روابط عمومي، معاونين و ریاست مركز علمي كاربردي هلال احمر گلستان برگزار شد، ضمن تقدير از پيگيري ها و عملكردهاي شايسته واحد امور بانوان هلال احمر گلستان از نقش اثربخش بانوان امدادگر و داوطلب و تيم توانا در كاهش آسيب هاي روحي در سوانح و نقش حمايتگر رواني آنان تحسین و تقدیر نمودند.
عبداللهی در پایان صحبت های خود خواستار تعاملات بيشتر بين اين دو سازمان مردمي شد.
فاطمه كيقبادي، مشاور اموربانوان جمعیت هلال احمر گلستان در این جلسه اظهار کرد: فعاليت بانوان شاغل،داوطلب و امدادگر هلال احمر سمبل رشادت ها و ياريگري هاي بي توقع و برخاسته از  فعاليتهاي بشردوستانه است.
وی افزود: كمك به گسترش آموزش هاي امداد و نجات و ارتقا سطح آگاهي بانوان داوطلب، كمك به يكسان سازي سطح آموزش ها و استفاده بهينه و قابل قبول از توانمندي بانوان با توجه به روحيه و فيزيولوژي آن ها در ارائه خدمات امداد و نجات و تقويت مهارت هاي پرسنل، امدادگران و داوطلبان خانم از برنامه هاي واحد امور بانوان است.
کیقبادی ادامه داد: جمعیت هلال احمر گلستان تا كنون با برگزاري انواع كارگاههاي آموزشي، نشست هاي پژوهشي، همايش ها، مسابقات متفاوت به تقويت اين رويكردها پرداخته است و رتبه هاي متفاوت ملي را نیز كسب نموده است.
لازم به ذکر است امور بانوان جمعيت هلال احمر استان گلستان ركوردار فعاليتهاي داوطلبانه با رويكرد حمايت رواني از خانواده هاي آسيب ديده در بحران ها و بلاياي طبيعي می باشد.


١١:٣٥ - دوشنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦٩٠٥    /    تعداد نمایش : ١٩٠خروج