دوشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٨
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر محمد علی هروی :

پیام تبریک سرپرست جمعیت هلال احمر استان گلستان به مناسبت 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی

  به مناسبت 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی


در عصر حاضر با عنوان عصر ارتباطات بی شک اهمیت و نقش روز افزون روابط عمومی در دنیای کنونی بر هیچ کس پوشیده نیست .و این مهم تا آنجا تسری یافته که همگان براین عقیده استوار هستند؛روابط عمومی قلب تپنده و محرک مجموعه های مختلف است.

امروزه روابط عمومی نه به عنوان یک سامانه تشریفاتی و یا اجرایی بلکه به عنوان یک سامانه مشورتی و مدیریتی و به عنوان عنصر اصلی در ارتقا و پیشرفت هر سازمان،دارای جایگاه ویژه ای است چرا که انعکاس تمامی فعالیت ها و عملیاتی نمودن راهبردهای مدیریتی به واسطه تلاش و همت حوزه روابط عمومی با جامعه هدف ایجاد ارتباط می نماید.

در عصر حاضر روابط عمومی ابزار دست مدیریت نیست؛بلکه فلسفه مدیریت است،اگر ناکارآمد شود ،مدیریت فرسوده و ناکارآمد خواهد شدو این خود پیامی روشن از جایگاه مشورتی روابط عمومی در بستر سازمان را بهمراه دارد.

روز ارتباطات و روابط عمومی ،در نهایت فرصتی است مغتنم تا همه با هم برای توسعه ارتباطات اجتماعی و غنای معنوی و ارزشی این حرفه ارزشمند با تقویت حضور مدیرانی دانا محور و تحول طلب از یک سو ورعایت اخلاق حرفه ای در عملکرد خود و بها دادن روز افزون به نظام آزاد ارتباطات و اطلاعات از سویی دیگر تلاش نموده و جایگاه این حرفه را در جامعه آرمان خواه و اسلامی خود تثبیت نمایم.

شایان ذکر است حوزه روابط عمومی در مجموعه خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر دارای اهمیتی ارزنده در اشاعه فرهنگ فعالیتهای عام المنفعه و بشر دوستانه می باشد.

جمعیت هلال احمر به عنوان یکی از دستگاههای امدادی و مسئول در امر آموزش همگانی ،در حوزه پوشش امدادی و تاب آوری در جامعه وظایف خطیری داردکه می باید به همت روابط عمومی به بهترین شکل در میان اقشار مختلف جامعه هدف گذاری و عملیاتی شود.

بر خود فرض می دانم در سالی که به فرموده رهبری معظم انقلاب به سال حمایت از تولید کالای ایرانی مزین گشته این روز را به تمامی فعالان  عرصه روابط عمومی و اطلاع رسانی تبریک و تهنیت عرض نموده و امید آن دارم با همت متعالی تلاشگران حوزه مهم روابط عمومی شاهد موفقیت در مسیر اعتلای اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم .                 

 

دکتر محمد علی هروی
سرپرست جمعیت هلال احمر استان گلستان

 


١٢:٣٠ - پنج شنبه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦٩٩٣    /    تعداد نمایش : ١١٢خروج