دوشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٨
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

توسط جمعیت هلال احمر گلستان صورت پذیرفت:

زنجیره سرخ و سفید انساندوستی جمعیت هلال احمر با طنین پیشگیری از اعتیاد در سراسر گلستان حلقه زد.
سرخ و سفید پوشان هلال‌احمری گلستانی با حضور در اماکن پرتردد شهری، دست در دست هم نهادند و با تشکیل زنجیره‌های انسانی در میادین شهرها، زندگی در جامعه‌ای عاری از مواد افیونی را برای همه انسان‌ها آرزو کردند. در این فعالیت نمادین، جوانان جمعیت هلال احمر با تشکیل زنجیره انسانی با شعار پیشگیری از اعتیاد، توسعه نشاط اجتماعی، بدنبال ایجاد حساسیت نسبت به معضل اعتیاد در اقشار مختلف جامعه بویژه قشر جوانان شدند. 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛
سرخ و سفید پوشان هلال‌احمری گلستانی با حضور در اماکن پرتردد شهری، دست در دست هم نهادند و با تشکیل زنجیره‌های انسانی در میادین شهرها، زندگی در جامعه‌ای عاری از مواد افیونی را برای همه انسان‌ها آرزو کردند.
در این فعالیت نمادین، جوانان جمعیت هلال احمر با تشکیل زنجیره انسانی با شعار پیشگیری از اعتیاد، توسعه نشاط اجتماعی، بدنبال ایجاد حساسیت نسبت به معضل اعتیاد در اقشار مختلف جامعه بویژه قشر جوانان شدند.
اعضای جوانان هلال احمر با برپایی زنجیره انسانی نه به اعتیاد با هدف ترویج فرهنگ سازی و آموزش در زمینه راهکارها و مهارت های خودمراقبتی در برابر رفتارهای پرخطر در مسیر مبارزه این معضل اجتماعی گام برداشتند.
حساس سازی عموم، تغییر نگرش و تقویت رفتارهای محافظت کننده نوجوانان، جوانان و خانواده ها، اجتماعی کردن مبارزه با اعتیاد و فرهنگ سازی آن از دیگر اهداف این برنامه اجتماعی می باشد.
جمعیت هلال احمر گلستان در هفته مبارزه با مواد مخدر ضمن اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در قالب برپایی زنجیره های انسانی، برگزاری نمایشگاه ها و کارگاه های آموزشی و توزیع اقلام فرهنگی با رویکرد پیشگیرانه با شعار “نه به اعتیاد” به مقابله با این بلای خانمان سوز پرداخته است.


١١:٥٥ - يکشنبه ٣ تير ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧٨٧٤    /    تعداد نمایش : ٧٢خروج