سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

انتخابات باشگاه امدادگران و نجاتگران گلستان برگزار شد.

 

 

 

در دومین انتخابات باشگاه امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر گلستان، اعضاء عضو اصلی و علی البدل این باشگاه انتخاب شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛
سید رحیم میرکریمی، معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر گلستان گفت: این انتخابات طبق دستورالعمل رییس سازمان امداد و نجات برای سامان‌دهی امدادگران و نجاتگران در شهرستان ها واستان ها برگزار می شود.
وی افزود: بعد از برگزاری مرحله شهرستانی انتخابات باشگاه امدادگران و نجاتگران، انتخابات دبیر استانی با حضور ۴ دبیر باشگاه های شهرستانی در جمعیت هلال احمر استان برگزار شد.
میر کریمی مهترین هدف برگزاری انتخابات را ساماندهی امدادگران و نجاتگران برای شرکت در عملیات‌های امداد و نجات دانست و بیان کرد: گسترش فرهنگ فعالیت داوطلبانه و روحیه ایثارگری در سطح جامعه، ارتقای ظرفیت‌های اخلاقی و توان حرفه‌ای امدادگران و نجاتگران، توسعه فعالیت‌های فوق برنامه اردویی، فرهنگی و اجتماعی و تقویت مشارکت و همکاری از اهداف دیگر انتخابات این باشگاه است.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر گلستان اظهار کرد: مشارکت در سازماندهی و ساماندهی تیم‌های عملیاتی استان، شناسایی مشکلات و نیازهای امدادگران و نجاتگران، مشارکت در برنامه ریزی و اجرای برنامه‌های رفاهی فرهنگی امدادگران و نجاتگران و غیره از وظایف دبیر استانی این باشگاه است.

 

 


٢٠:٠٩ - سه شنبه ١٧ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١١٠٠٣٦    /    تعداد نمایش : ٦٥خروج