سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

به مناسبت گرامیداشت هفته کودک ایستگاه مهربانی برپا شد.

 

 

 

ایستگاه مهربانی به مناسبت گرامیداشت هفته کودک در راستای اجرای طرح"دستهای مهربانی هلال" با شعر "آینده را باید ساخت" اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛
معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر گلستان با اعلام این خبر گفت: ایستگاه مهربانی به مناسبت گرامیداشت هفته کودک در راستای اجرای طرح"دستهای مهربانی هلال" با شعر "آینده را باید ساخت" در مهد کودک روش نو گرگان برپا شد.
وی از کودکان به عنوان فرشته های مقدس در حیات بشری یاد کرد و اظهار داشت: خواسته ها و نیازهای عاطفی کودکان باید با در نظر گرفتن روحیه لطیف آنها برآورده شود که عشق ورزی و ایجاد یک فضای صمیمی و محبت آمیز از سوی والدین می‌تواند در تعالی روحی و فکری کودکان تاثیر داشته باشد.
طبسی کودکان را آینده سازان ملت دانست و افزود: بها دادن و ارزش گذاری به آنها، بها دادن و ارزش گذاری به آینده است.
وی اظهار کرد: در این مراسم که ریاست جمعیت هلال احمر شهرستان گرگان و کارشناسان ستادی و شهرستانی جوانان نیز حضور داشتند ضمن اهداء اسباب بازی به کودکان حاضر در مهد؛ سعی گردید روزی شاد و به یادماندنی برای آنها رقم زده شود.
همچنین در پایان مراسم از مربیان و کادر پرتلاش مهد کودک با اهداء هدیه تقدیر شد.


١٨:٣٥ - سه شنبه ١٧ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١١٠٠٣٧    /    تعداد نمایش : ٧٨خروج