سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

فرماندار شهرستان بندرگز از رئیس جمعیت هلال احمر بندرگز تقدیر کرد

 

 

 

 

فرماندار شهرستان بندرگز در پی برگزاری مانور استانی کارگروه تخصصی امداد و نجات از رئیس جمعیت هلال احمر  بندرگز تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛
حسین احمدی با اهدای لوح سپاس در نهمین جلسه شورای اداری از فعالیت ها و تلاش رئیس جمعیت هلال احمر بندرگز و همکارانشان به منظور برگزاری مانور استانی کارگروه تخصصی امداد و نجات با رویکرد امداد رسانی بر جوامع بشری در هنگام وقوع زلزله در شهرستان بندرگز تقدیر و تشکر کرد.
در متن تقدیرنامه فرماندار بندرگز خطاب به سید طاها میرصادقی رییس جمعیت هلال احمر شهرستان بندرگز آمده است:
جناب آقای سید طاها میرصادقی
رییس محترم جمعیت هلال احمر شهرستان بندرگز
با سلام و احترام
در پهنه بیکران زندگی قدرشناسی و پاسداشت انسانها رسم و آیین مسلمانی است.
بدینوسیله از تلاشهای جنابعالی و مجموعه همکارانتان در برگزاری مانور استانی کارگروه تخصصی امداد و نجات با رویکرد امداد رسانی بر جوامع بشری در هنگام وقوع زلزله در شهرستان بندرگز تقدیر و تشکر می نمایم.
توفیق روزافزون جنابعالی را  در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی از خداوند منان خواستارم.
حسین احمدی
فرماندار شهرستان بندرگز


١٤:٤٥ - دوشنبه ١٠ دی ١٣٩٧    /    عدد : ١١١٥٠٥    /    تعداد نمایش : ٨٧خروج